insan kaynakları

60 farklı lokasyonda hizmet veren restoranlarımızda en iyi müşteri deneyimini 1500'ü aşkın personelimiz ile Türkiye'nin en lezzetli menülerini sunuyoruz. Bu gücün en önemli paydaşı olan çalışanlarımızın tüm teknik ve sosyal imkanlarına yanıt veren yönetim anlayışımızla büyümeyi sürdürüyoruz.

Restoranlarımızda zaman çok hızlı geçer, böylesi dinamik ortamda sadece çalışanlar değil, hedefler, imkanlar, fırsatlar, yenilikler ve mutluluklar sürekli hareket halindedir. Her kıdemde her pozisyonda sonsuz imkan ve fırsat çalışanlarımızı bekler. Büyüyen ve genişleyen hizmet ağımızda, sayısı gün geçtikçe artan restoranlarımızla, eğitimler alarak bir yandan kariyerinizde gelişim kaydeder, tecrübe havuzunuzu zenginleştirirken bir yandan da sunulan kariyer fırsatları ile Mağaza Müdürlüğü, Restoran Yöneticiliği ve diğer idari pozisyonlarda başarıya koşma şansına sahip olursunuz.

Greensalads'ın sunduğu geniş imkanlar ve fırsatlar dünyasında başarı hikayelerinize bir yenisini ilave etmek için yapmanız gereken tek şey sunulan eğitim ve gelişim fırsatlarını değerlendirmek olacaktır.

ARAMIZA katıl

Greensalads ailesine katılmak ve fırsatları değerlendirmek için iş başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.

İş Başvuru Formu