hakkımızda

Türkiye’nin ilk uzun tabak konsept tasarımı

Özgün tarifleriyle tescillenmiş lezzetler

Kaliteli hizmet ve kusursuz hijyen anlayışı

Türkiye’de ilk uzun tabak konsept tasarımını geliştiren Green Salads, 2008 yılında Remzi Gedik’in önderliğinde Airport AVM’de faaliyetlerine başladı. Devam eden süreçte ızgara, tava, salata, özel çorbaları ve özel mantı seçenekleriyle misafirlerine lezzetli ve sağlıklı öğünler sunan firmamız, yiyecek sektöründe hızla büyüyerek 12 ilde 60’ı aşkın şube sayısına ulaştı.

Konseptiyle dikkatleri üzerine çıkan lezzetlerimiz 2017 yılında Marka ve Kariyer Zirvesi etkinlikleri çerçevesinde ilki düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde Yılın Buluşu ve Kalite Ödülü’ne layık görülmüştür. 2018 yılında ise yine Türkiye Altın Marka Ödülleri kapsamında Yılın Lezzet Markası seçilmiştir.

Greensalads
Sağlık için salata

Green Salads, uluslararası kalite ve hijyen standartlarına her zaman büyük önem vermektedir. Tüketicinin güvenli gıdaya ulaşımını sağlamakla birlikte gıda güvenliğine yönelik riskleri de kontrol altına almaktadır. Bu doğrultuda ürünlerimizi ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2008 belgelerine sahip üretim tesislerinde hijyen ve sanitasyon kurallarına bağlı kalarak üretiyoruz.

kurumsal

kalite politikası

Müşterileri için kaliteli ürünler ve servisler geliştiren, paydaşlarına değer yaratan ve dinamik bir çözüm ortağı olma misyonuna sahibiz. inceleyin

inceleyin
franchise

Üretim ve lojistik birimlerimizle, sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlayan franchisee sistemimizi ortaklarımızla paylaşıyoruz. ortağımız olun

inceleyin